آموزش دریافت گارانتی 10 سال محصولات Rode

/ ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ / بدون دیدگاه

آموزش دریافت گارانتی 10 سال محصولات Rode

 

برای استفاده از گارانتی دو، پنج، ده ساله و یا مادام العمر ( بر اساس نوع محصول) محصولات Rode طبق آموزش زیر در سایت www.rode.com ثبت نام کنید و برای استفاده جهانی در ایران رسید خود را به آدرس info@raajmaan.com ارسال بفرمایید.

آموزش ثبت آنلاین محصولات رود

ابتدا وارد سایت Rode شده و سپس مانند تصویر زیر بر روی دکمه “Register your warranty” کلیک نمایید.

Rode Warranty

 

در مرحله بعد مدل دستگاه خود را از داخل لیست مشخص شده انتخاب نمایید. ( در این مرحله بر اساس مدل محصول گارانتی ارائه شده از سوی شرکت RODE برای شما نشان داده می شود )

انتخاب مدل دستگاه

 

حالا با انتخاب مدل، عکس محصول و محل قرارگیری سریال نامبر به شما نشان داده خواهد شد. اکنون در قسمت S/N سریال نامبر دستگاه خود را وارد نموده و بر روی دکمه Register در پایین صفحه کلیک نمایید.

وارد نمودن سریال نامبر

 

در این مرحله باید تاریخ خرید محصول، روش خرید (اینترنتی یا از فروشگاه)، کشور و فروشگاهی که از آن خریداری نموده اید را انتخاب نموده و سپس فاکتور خرید خود را آپلود نمایید.

ثبت نام گارانتی رود

 

در مرحله بعد آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی خود را نوشته و یک رمز عبور برای ایجاد حساب کاربری در سایت Rode وارد کرده و بر روی دکمه Continue registration کلیک نمایید تا ثبت نام شما به پایان برسد و رسید آن به ایمیل شما ارسال گردد.

ثبت گارانتی محصولات رود

 

در آخر رسید ثبت نام خود را به آدرس ایمیل شرکت به نشانی info@raajmaan.com ارسال نمایید تا گارانتی شما در ایران فعال گردد.

رسید رجیستر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *