آموزش دریافت گارانتی 10 سال محصولات Rode

/ ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ / بدون دیدگاه

آموزش دریافت گارانتی 10 سال محصولات Rode

 

برای استفاده از گارانتی دو، پنج، ده ساله و یا مادام العمر ( بر اساس نوع محصول) محصولات Rode طبق آموزش زیر در سایت www.rode.com ثبت نام کنید و برای استفاده جهانی در ایران رسید خود را به آدرس info@raajmaan.com ارسال بفرمایید.

آموزش ثبت آنلاین محصولات رود

ابتدا وارد سایت Rode شده و سپس مانند تصویر زیر بر روی دکمه “Register your warranty” کلیک نمایید.

Rode Warranty

 

در مرحله بعد مدل دستگاه خود را از داخل لیست مشخص شده انتخاب نمایید. ( در این مرحله بر اساس مدل محصول گارانتی ارائه شده از سوی شرکت RODE برای شما نشان داده می شود )

انتخاب مدل دستگاه

 

حالا با انتخاب مدل، عکس محصول و محل قرارگیری سریال نامبر به شما نشان داده خواهد شد. اکنون در قسمت S/N سریال نامبر دستگاه خود را وارد نموده و بر روی دکمه Register در پایین صفحه کلیک نمایید.

وارد نمودن سریال نامبر

 

در این مرحله باید تاریخ خرید محصول، روش خرید (اینترنتی یا از فروشگاه)، کشور و فروشگاهی که از آن خریداری نموده اید را انتخاب نموده و سپس فاکتور خرید خود را آپلود نمایید.

ثبت نام گارانتی رود

 

در مرحله بعد آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی خود را نوشته و یک رمز عبور برای ایجاد حساب کاربری در سایت Rode وارد کرده و بر روی دکمه Continue registration کلیک نمایید تا ثبت نام شما به پایان برسد و رسید آن به ایمیل شما ارسال گردد.

ثبت گارانتی محصولات رود

 

در آخر رسید ثبت نام خود را به آدرس ایمیل شرکت به نشانی info@raajmaan.com ارسال نمایید تا گارانتی شما در ایران فعال گردد.

رسید رجیستر

 

اطلاع از مدت زمان گارانتی محصولات رود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *