معرفی راه حل جامع Auto Switch

/ ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ / بدون دیدگاه

معرفی راه حل جامع Auto Switch

 بررسی اجمالی:

Datavideo ASK-1200 دستگاهی است که برای تنظیم خودکار سوئیچینگ ویدئو برای هر رویداد یا جلسه زنده ای قابل استفاده میباشد. این دستگاه به اپراتور نیازی ندارد و راه حلی ایده آل برای جلسه های شورای شهر، گفتگوی رادیویی / پادکست یا کنفرانس مطبوعاتی.

این کیت شامل سوئیچ میکسر رکمونت SE-1200MU با 6 ورودی و NBL-6 که شامل یک جعبه صوتی طراحی شده برای اتصال تا 6 میکروفون است و نرم افزار Autoswitch برای هر لپ تاپ ویندوز میباشد. (PC در کیت گنجانده نشده است)

هنگامی که یک میکروفون صوتی را تشخیص می دهد (صدا از یک میزبان نمایش و غیره)، یک گیره (trigger) به پل صوتی که به یک لپ تاپ با نرم افزار تشخیص صوتی متصل است (که به سوپاپ سوئیچر تصویر 6 ورودی SE-1200MU  متصل است) ارسال می شود؛.

هنگامی که کسی شروع به صحبت با میکروفون خود میکند، به طور خودکار به زاویه دوربین از پیش تعیین شده برای آن عضو تغییر خواهد کرد. اگر هیچ کس صحبت نمی کند، نرم افزار به طور خودکار یک شات از پیش تعیین شده از زاویه دوربین را به نمایش می گذارد.

نکته جالب در مورد ASK-1200 این است که هر میکروفون موجود یا 3 طرفه سوئیچ ویدئویی را فعال می کند.

راه حل های دوربین:

اگر چه ASK-1200 با هر دوربین HD با خروجی های HDSDI یا HDMI ارتباط برقرار می کند،

Datavideo دارای قیمت مقرون به صرفه (affordable) و همچنین راه حل های منحصر به فرد برای نصب دوربین است.

معرفی راه حل جامع Auto Switch با استفاده از Datavideo ASK-1200

1 دوربین KMU GoKit به همراه ASK-1200 به شماانکان داشتن 4 زاویه دوربین با استفاده از 1 دوربین را میدهد که سبب میشود تا این دستگاه ایده آل برای مکان هایی باشد که امکان استفاده از چندین دوربین متعدد در یک اتاق یا مطلوب نیست و یا امکان پذیر نمیباشد.

زمانی که شما از پردازنده ویدئو KMU-100 استفاده می کنید یک دوربین 4K مانند BC-200 به شما امکان میدهد تا 4 شات (shot) جداگانه از منطقه مورد نظر تان بگیرید.

4 زاویه خروجی متفاوت از دوربین به یک SE-1200MU برای تغییر از موضوعات مختلف با استفاده از میکروفون در برنامه های مختلف.

BC-50 دارای optical zoom تا 20 برابر با کیفیت 1080P دوربین broadcast است که میتواند به عنوان یم دوربین ثابت یا دوربین نقطه موردنظر (point of interest) برای هرموضوع موردنظر در workflow استفاده شود و شما می توانید تا 6 دوربین مختلف برای هر زاویه ای که ممکن است در یک اتاق یا استودیو نیاز داشته باشید نصب کنید.

متعلقات:

  • SE-1200MU
  • NBL-6 Audio Bridge (پل صوتی)
  • NBL-6 نرم افزار سوئیچ خودکار (سازگار با ویندوز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *