معرفی راه حل جامع Auto Switch

/ ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ / بدون دیدگاه

معرفی راه حل جامع Auto Switch

 بررسی اجمالی:

Datavideo ASK-1200 دستگاهی برای تنظیم خودکار سوئیچینگ ویدئو که درهر رویداد یا جلسه زنده ای قابل استفاده میباشد. این دستگاه به اپراتور نیازی ندارد و راه حلی ایده آل برای جلسه های شورای شهر، گفتگوی رادیویی / پادکست یا کنفرانس مطبوعاتی است. این کیت شامل سوئیچ میکسر رکمونت SE-1200MU با 6 ورودی و NBL-6 که یک جعبه صوتی برای اتصال تا 6 میکروفون است. نرم افزار Autoswitch برای اتصال به لپ تاپ میباشد. هنگامی که کسی شروع به صحبت با میکروفون خود میکند، به طور خودکار زاویه دوربین از پیش تعیین شده برای آن عضو تغییر خواهد کرد. اگر هیچ کس صحبت نمی کند، نرم افزار به طور خودکار یک شات از پیش تعیین شده از زاویه دوربین را به نمایش می گذارد.

راه حل های دوربین:

معرفی راه حل جامع Auto Switch با استفاده از Datavideo ASK-1200

با استفاده از یک دوربین به همراه ASK-1200 شماامکان داشتن 4 زاویه دوربین را خواهید داشت. این کار سبب میشود تا این دستگاه برای مکان هایی که امکان استفاده از چندین دوربین متعدد در یک اتاق امکان پذیر نیست ایده آل باشد.

زمانی که شما از پردازنده ویدئو KMU-100 استفاده می کنید یک دوربین 4K مانند BC-200 به شما امکان میدهد تا 4 شات (shot) جداگانه از منطقه مورد نظر تان بگیرید. چهار زاویه خروجی متفاوت از دوربین به یک SE-1200MU برای تغییر از موضوعات مختلف با استفاده از میکروفون در برنامه های مختلف.

BC-50 دارای optical zoom تا 20 برابر با کیفیت 1080P دوربین broadcast است که میتواند به عنوان یک دوربین ثابت یا دوربین نقطه موردنظر (point of interest) برای هرموضوع درپروژه استفاده شود و شما می توانید تا 6 دوربین مختلف برای هر زاویه ای که ممکن است در یک اتاق یا استودیو نیاز داشته باشید نصب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *