دسته بندی نمایشگرهای برودکست TVLogic

/ ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ / بدون دیدگاه

دسته بندی نمایشگرهای برودکست TVLogic

Viewfinder

که اصطلاحا با نام اختصاری VFM نامیده می شوند. مناسب برای استفاده جهت نصب روی دوربینهای کوچک و DSLR و استفاده در محیط های بیرونی می باشند.

مانیتور Viewfinder

Rack Mountable

بانام اختصاری RKM نامیده می شوند. قابل نصب در راکهای استاندارد ویدئویی می باشند با امکان ورودی 3G-SDI و مشخصه های حرفه ای مانند نشانگر سطح صدا، تایم کد، نشانگر شکل موج ویدئو و…

مانیتور Rack Mountable

Multi Format Monitor

با نام اختصاری LVM شناخته می شوند. به منظور بهره گیری ازکیفیت تصویر بالا، زاویه دید وسیع و امکانات حرفه ای دررده برودکست طراحی شده اند. با وجود ده مدل و اندازه مختلف، قابلیت استفاده درانواع کاربردهای گوناگون تا رده مانیتورهای مرجع دراستودیوها رادارا می باشد.

 مانیتور Multi Format Monitor

Studio Wall Monitor

با نام اختصاری SWM شناخته می شوند. اختصاصا جهت استفاده بعنوان پنجره مونیتور استودیو طراحی شده اند. علاوه بر داشتن ورودیهای SDI ,HDMI,DVI ورودی فیبر نوری نیز به انتخاب مشتری قابل اضافه شدن می باشد. تا فرمت 3G-SDI را پشتیبانی می کند و شامل انواع نشانگرهای مختلف ازقبیل تایم کد، سطح صدا و UMD می باشد.

مانیتور Studio Wall MonitorPrecision Monitor

با نام اختصاصی XVM شناخته می شوند. دقت بسیار بالا درنشان دادن رنگها که مورد نیاز درکاربردهای خاص مانند سیستمهای تصحیح رنگ وجلوه های ویژه تصویری می باشد، دارد بنابراین قابل استفاده در استودیوهای فیلم سازی می باشد و تمام فرمتهای رایج تصویر را پشتیبانی می کند.

مانیتور Studio Wall Monitor

OLED Monitor

با نام اختصاری LEM شناخته می شوند. شرکت TVLogic اولین مانیتور برودکست AMOLED دنیا را درسال 2010 بانام  LEM-150 که یک مانیتور 15” OLED با رزولوشن HD بود تولید نمود. مانیتور LEM-250A دقیق ترین مانیتوری می باشد توسط این شرکت ساخته شده است.

12G/4K Monitor

با نام اختصاری LUM شناخته می شوند. مانیتورهایی با رزولوشن UHD/4k، قابلیت بازسازی رنگ بسیار دقیق و دامنه رنگ بسیار وسیع می باشند. این شرکت یکی از اولین مانیتورهای 4K دنیا را به نام LUM-560W درسال 2010 تولید کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *